Svářeč

Láká Vás zajímavá práce na prestižních zakázkách? Hledáte výborný kolektiv a možnost dalšího profesního růstu? Chcete mít možnost ovlivnit svůj výdělek? Jste samostatný/á a umíte nést spoluodpovědnost za svou práci a práci týmu?

Pokud ano, velmi rádi Vám nabídneme uplatnění ve společnosti GASCONTROL, společnost s r.o., stabilní, české společnosti s velmi dobrým zázemím, realizující zakázky v oboru energetiky.

Pro naše nové projekty hledáme uchazeče na následující pozici:

Svářeč

Náplň práce:

Svařování a pokládky plynovodů VTL,STL,NTLSvařování potrubí svařovacími automaty Lincoln Electric Power Wave s 350 montáže technologických celků,výroba regulačních stanic plynu ,výroba plnících stanic CNG svařování a montáže produktovodů ,průmyslové montáže

Požadujeme:

Platná státní zkouška dle ČSN EN ISO 9606-1 ( ČSN EN 287-1). Vhodné i dle doplňujících norem PED 97/23/EC a dle ČSN EN 12732.Požadované metody svařování 111, 311, 135, 136 nebo 141.Zkušenost se svařováním potrubí, ideálně v oboru plynárenství Znalost čtení výkresové dokumentace. Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost .Ochota cestovat Řidičské oprávnění sk. B.

Mzdové podmínky od 30.000,- 40.000,-Kč dle praxe a zkušeností.(svary musí projít rentgenem)

Turnusy : 10 dnů práce ,4 dny volna nebo Po – Pá práce .

Nabízíme:

13.platpo roce zaměstnání , bezúročné půjčky zaměstnancům, příspěvek na PF nebo ŽP ve výši 3600,- Kč/ rok , vyplácení cestovních diet. Za včasné a dobře odvedené zakázky nad rámcové odměny, 5 dní zdravotního volna navíc.

Motivující platové ohodnocení. Vynikající firemní zázemí a podporu. Možnost osobního růstu a profesního vzdělání další firemní benefity.

Termíny nástupu: dle dohody, možno ihned. Pokud Vás zaujala naše nabídka, pak kontaktujte personální oddělení.

Firma: GASCONTROL, společnost s r.o.

Kontakt: Denisa Macurová
Nový Svět 1407/59a
735 64 Havířov - Prostřední Suchá

Telefon: 596496411

Místo práce: Havířov-Prostřední Suchá

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé