Rozpočtář- kalkulant plynárenství a energetika

Rozpočtář/kalkulant

Hledáte ve svém životě změnu? Přijměte tuto výzvu a staňte se posilou našeho týmu. Jsme GASCONTROL , společnost s.r.o.. Společnost, která je členem supiny GASCONTROL GROUP, s dlouhodobou tradicí. Realizujeme speciální dodávky technologií v oblasti plynárenství a energetiky. Díky používání unikátních postupů a technologií jsme se se stali významným a uznávaným hráčem v našem oboru. Jako člen našeho týmu se budete podílet na přípravě dodávek těchto technologií (www.gascontrol.cz/reference).

Co budete dělat?

  • oceňování rozpočtů (prací a výrobků) v programu KROS
  • tvorba a práce s cenovými nabídkami, sestavování rozpočtů a kalkulace cen
  • vypracování technických a obchodních nabídek
  • poptávání subdodavatelů,posuzování nabídek,účast na obchodních jednání

Co od Vás potřebujeme?

  • zkušenosti s rozpočtováním, znalosti ceníků URS
  • znalost práce s PC (MS Office, KROS, případně jiný)
  • SŠ vzdělání technického směru, praxe vítáná  v oblasti rozpočtování inženýrských a technologických staveb
  • vhodné pro absolventy
  • zodpovědnost
  • důslednost
  • samostatnost
  • flexibilitu
  • řid. průkaz sk. B

Co Vám nabídneme?

  • prostor pro seberealizaci
  • prostředí prosperující firmy
  • pružnou pracovní dobu
  • po zaškolení možná práce z domova
  • firemní benefity

Mzda je stanovena od 25.000,- do 35.000,- Kč v závislosti na kvalitě Vaší práce a praxe.

V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem na níže uvedenou adresu:

GASCONTROL, společnost s r.o.

Nový Svět 59a/1407

735 64 Havířov – Suchá

nebo na elektronické adresy: macurova@gascontrol.cz

Firma: GASCONTROL, společnost s r.o.

Kontakt: Denisa Macurová
Nový Svět 1407/59a
735 64 Havířov - Prostřední Suchá

Telefon: 596496411

Místo práce: Havířov Prostřední Suchá

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé